Publications Office of the EU
Obnova študentských domovov TU Jedlíkova č. 5 - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Obnova študentských domovov TU Jedlíkova č. 5

  • Opublikowano
    11/07/2024
  • Termin
    22/07/2024
  • Otwarcie ofert
    22/07/2024
  • Odaítélve
    08/05/2025
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Technická univerzita v Košiciach
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SK042 Košický kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45000000 Roboty budowlane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
7,830,868.09 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
6,389,263.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
312
Opis

Predmetom realizácie je významná rekonštrukcia štyroch pavilónov (A, B, C a D) a realizácia kamerového systému a hlasovej signalizácie požiaru v rámci komplexu ŠD Jedlíkova 5, pavilóny A - D. Primárnym účelom tejto rekonštrukcie objektov je odstránenie havarijného stavu niektorých konštrukcií, zníženie energetickej náročnosti prevádzky, zabezpečenie súladu stavu objektov s technickými normami a modernizácia technického i interiérového vybavenia za celkového zvýšenia komfortu ubytovania. Rekonštrukciou nebude zmenený účel objektov. Súčasťou predmetu zákazky je dodanie a montáž zariadenia, elektrospotrebičov a IKT vybavenia. Súčasný stav predmetných objektov si vyžaduje zníženie celkovej energetickej náročnosti prevádzky a revitalizáciu budovy, spolu s odstránením systémových porúch nezapríčinených vlastníkom zariadenia. Nemenej významnou súčasťou prínosov spojených s realizáciou stavebného zámeru je taktiež zatraktívnenie životného prostredia a prehlbovanie estetického vnímania okolia ubytovaných študentov, nepriamo vplývajúceho aj na kvalitu ostatných služieb a vzdelania poskytovaného Technickou univerzitou. Pozitívny dopad plánovaných prác sa prejaví aj v efektívnejšom využívaní predmetných priestorov a zabezpečení ekonomickejšieho využívania energií a médií. Bližší opis predmetu zákazky je uvedený v opise pre jednotlivé časti.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
http://tuke.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/312
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
http://tuke.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/312
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
22/07/2024 10:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.