Publications Office of the EU
Litwa-Wilno: Usługi biegłych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litwa-Wilno: Usługi biegłych

  • Opublikowano
    28/03/2017
  • Termin
    09/05/2017
  • Odaítélve
    31/05/2017
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71319000 Usługi biegłych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,000,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,630,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Šio viešojo pirkimo objektą sudaro ekspertizės paslauga.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
1,000,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
3,630,000.00 EUR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.