Publications Office of the EU
Polska-Warszawa: Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Warszawa: Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

  • Opublikowano
    30/05/2022
  • Termin
    27/06/2022
  • Otwarcie ofert
    27/06/2022
  • Odaítélve
    27/07/2022
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Miejsce realizacji
NUTS code: PL2 Makroregion południowy
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
435,280.82 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
347,445.57 PLN
Numer referencyjny oferty
GL.ROZ.2810.54.2022.MPS
Opis

Wykonanie robót utrzymaniowych wałów: obustronne obwałowanie rzeki Mlecznej w km 0+000-12+000 w m. Bieruń, Tychy, Katowice, gm. Bieruń, Tychy, Katowice - dwukrotne koszenie (rozmiar rzeczowy: 24,000 km) - etap I”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ oraz przedmiar prac stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Adres pocztowy: ul. Żelazna 59A
Miejscowość: Warszawa
Kod NUTS: PL911
Kod pocztowy: 00-848
Kraj: POL
Główny adres: www.przetargi.wody.gov.pl
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
27/06/2022 09:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
435,280.82 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
347,445.57 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: MENTRANS Franciszek Mencnarowski
Adres pocztowy:
Miejscowość: Rudzica
Kod pocztowy: 43-394
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.