Publications Office of the EU
Zjednoczone Królestwo-Belfast: Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zjednoczone Królestwo-Belfast: Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego

  • Odaítélve
    17/10/2016
  • Mai nap
    07/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Northern Ireland Housing Executive
Miejsce realizacji
NUTS code: UKN Northern Ireland
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: United Kingdom
Gazdasági ágazat (fő CPV)
55000000 Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
201,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
96,000.00 GBP
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

The Housing Centre is the Headquarters building of the Northern Ireland Housing Executive, who is responsible for the delivery of a comprehensive housing service throughout the province. The Housing Centre accommodates approximately 680 staff in an 8 storey office block and is located at 2 Adelaide Street in Belfast City Centre, BT2 8PB. The Housing Executive is seeking to appoint a Contractor who will provide a consistently high standard of catering for staff and visitors to the building. Meetings and training courses are held on site for which the Contractor will be required to provide a range of catering services including the provision of a coffee shop service throughout the working day to accommodate variable working practices of staff.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
201,000.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
96,000.00 GBP
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: OCS Group UK Limited
Adres pocztowy: 3 Grove Road
Miejscowość: Solihull
Kod pocztowy: B91 2AG
Kraj: GBR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.