Publications Office of the EU
SUBMINISTRAMENT D’EQUIPAMENT PEL INFORMÀTIC SYSTEM CENTRAL DE L’AJUNTAMENT DE SABADELL - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

SUBMINISTRAMENT D’EQUIPAMENT PEL INFORMÀTIC SYSTEM CENTRAL DE L’AJUNTAMENT DE SABADELL

  • Opublikowano
    11/11/2024
  • Termin
    11/12/2024
  • Otwarcie ofert
    13/12/2024
  • Odaítélve
    04/09/2025
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
AYUNTAMIENTO DE SABADELL
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES511 Barcelona
Gazdasági ágazat (fő CPV)
30236000 Różny sprzęt komputerowy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
503,000.03 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
608,630.06 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
TIC/2024/19
Opis

Aquest contracte té per objecte l’acquisició i la instal·lació de servers i d’elements informationàtics per l’emmagatzematge per enlarge i millorar la seguretat i capacitat de procés i conservació de les municipales. Konkretnie: system nou d’emmagatzematge per a producció. Rozszerzenie robota kopiuje amb a drive nou. Komutatory Nous xarxa. Odnowione serwery pel Central System.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://contractacio.ajsabadell.cat
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://contractacio.ajsabadell.cat
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
13/12/2024 10:15
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.