Publications Office of the EU
Hiszpania-Valladolid: Odczynniki do badania krwi - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Hiszpania-Valladolid: Odczynniki do badania krwi

  • Opublikowano
    03/10/2023
  • Termin
    30/10/2023
  • Otwarcie ofert
    07/11/2023
  • Odaítélve
    26/02/2024
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES418 Valladolid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33696200 Odczynniki do badania krwi
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
8,920,650.59 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
126,788.72 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
0000-00C-1-2023-13733
Opis

dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych, a także leasing bez opcji zakupu, montaż i konserwacja niezbędnego sprzętu i elementów umożliwiających realizację oznaczeń analitycznych, w Laboratorium Analiz Klinicznych Kompleksu Szpitalnego w Segowii,

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Krajowy numer ewidencyjny: Q4700608E
Adres pocztowy: Paseo De Zorrilla 1
Miejscowość: Valladolid
Kod NUTS: ES418
Kod pocztowy: 47007
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Główny adres: https://contrataciondelestado.es
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
07/11/2023 09:30
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.