Publications Office of the EU
Francja-Tuluza: Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Tuluza: Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

  • Opublikowano
    17/08/2016
  • Termin
    23/09/2016
  • Otwarcie ofert
    23/09/2016
  • Odaítélve
    29/11/2016
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ville de Toulouse
Miejsce realizacji
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45232130 Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,519,798.00 EUR
Numer referencyjny oferty
16V079AO
Opis

Création et l'aménagement des chambres de pompages et canalisations de rejet des réseaux d'eaux pluviales de la Ville ainsi que des ouvrages de protection contre les crues de la Garonne. Cet aménagement comporte les travaux suivants: Études d'exécution, préfabrication des caissons déversoirs à poser dans les parapets de digue, création de chambres génie-civil, création de canalisations de refoulement, raccordement aux ouvrages pluviaux existants, mise en sécurité des chambres. Appel d'offres ouvert soumis aux dispositions des articles 25-I.1º et 67 à 68 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
http://www.marchespublics.toulouse-metropole.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
23/09/2016 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,519,798.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SCAM Travaux publics SAS Pour le groupement SCAM/Sogatrap
Adres pocztowy: SCAM Travaux publics SAS 16 RN 88
Miejscowość: Garidech
Kod pocztowy: 31380
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.