Publications Office of the EU
Polska-Warszawa: Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Warszawa: Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

  • Opublikowano
    01/07/2014
  • Termin
    28/07/2014
  • Odaítélve
    08/12/2014
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
55120000 Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
4,657,751.00 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
4,657,751.00 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
DZP-2611-1/2014
Opis

Zamówienie stanowi trzy następujące części zamówienia:
Część nr I – centrum Polski
Przedmiotem zamówienia jest zakup usług hotelarsko-restauracyjnych wraz z obsługą narad, spotkań i szkoleń zwanych dalej „szkoleniami” oraz pobytem pracowników ARiMR w ośrodku szkoleniowym, realizowany poprzez sukcesywny wynajem ośrodka położonego w centrum Polski poza granicami administracyjnymi miasta stołecznego Warszawy, nie dalej jednak niż w promieniu 60 km od biura Centrali ARiMR w Warszawie, ul. Poleczki 33, oraz zapewnienie co najmniej 2 ośrodków szkoleniowych (dodatkowych), położonych w województwie mazowieckim.
Część nr II – południe Polski
Przedmiotem zamówienia jest zakup usług hotelarsko-restauracyjnych wraz z obsługą narad, spotkań i szkoleń zwanych dalej „szkoleniami” oraz pobytem pracowników ARiMR w ośrodku szkoleniowym, realizowany poprzez sukcesywny wynajem ośrodka szkoleniowego położonego na południu Polski poza granicami administracyjnymi Kielc, w woj. świętokrzyskim w odległości nie większej niż 50 km od granic administracyjnych Kielc.
Część nr III – zachód Polski
Przedmiotem zamówienia jest zakup usług hotelarsko-restauracyjnych wraz z obsługą narad, spotkań i szkoleń zwanych dalej „szkoleniami” oraz pobytem pracowników ARiMR w ośrodku szkoleniowym, realizowany poprzez sukcesywny wynajem ośrodka szkoleniowego położonego na zachodzie Polski poza granicami administracyjnymi Poznania, w odległości nie większej niż 30 km od granic administracyjnych Poznania.
Na obsługę szkoleń składać się będą w szczególności następujące rodzaje świadczeń:
1) zapewnienie zakwaterowania z wyżywieniem uczestnikom szkoleń;
2) techniczna obsługa szkoleń, w tym zapewnienie sal konferencyjnych z wyposażeniem oraz serwisu kawowego;
3) transport dla uczestników szkoleń trasą i rodzajami dróg wskazanymi przez Zamawiającego (w tym drogi płatne).
Zamawiający wymaga osobistego wykonania zamówienia w zakresie usług hotelarskich z zastrzeżeniem § 2 ust. 3 umowy, tj. przypadku, gdy realizacja zamówienia w pełnym zakresie we wskazanym przez Zamawiającego terminie jest niemożliwa z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy, Wykonawca poinformuje Zamawiającego o tym fakcie faksem lub drogą elektroniczną najpóźniej w ciągu 2 dni po złożeniu zamówienia. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest wskazać inny ośrodek szkoleniowy. Ośrodek ten musi spełniać wymogi standardu określonego w opisie przedmiotu zamówienia.Wybór ośrodka musi uzyskać akceptację Zamawiającego.
Zamówienia mogą być realizowane do wyczerpania kwoty wynagrodzenia wskazanej w umowie, nie dłużej jednak niż od dnia zawarcia umowy do 31.12.2016.
Zamawiający zapłaci jedynie za faktycznie zrealizowaną przez Wykonawcę usługę, bezpośrednio związaną z organizacją szkolenia.
W ośrodkach będą odbywać się 1–3 dniowe szkolenia. Zamawiający będzie składał zamówienia faksem lub drogą elektroniczną, najpóźniej na 7 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia, natomiast ostateczna liczba uczestników potwierdzona będzie nie później niż 3 dni przed terminem szkolenia, w formie pisemnej z dokładnością do 10 % uczestników szkolenia.
W ośrodkach będą organizowane szkolenia dla nie więcej niż 120 osób jednorazowo.
Wszystkie pokoje, sale konferencyjne, stołówka muszą mieścić się, w co najwyżej 3 budynkach. Odległość pomiędzy wszystkimi budynkami nie może być większa niż 300 m.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.