Publications Office of the EU
Francja-Angers: Szczepionki - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Angers: Szczepionki

  • Opublikowano
    12/07/2016
  • Termin
    17/08/2016
  • Otwarcie ofert
    17/08/2016
  • Odaítélve
    06/10/2016
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Département de Maine-et-Loire
Miejsce realizacji
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33651600 Szczepionki
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
209.86 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
13
Numer referencyjny oferty
FCS/2016/14
Opis

Fourniture de vaccins humains pour les services départementaux.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Département de Maine-et-Loire
Krajowy numer ewidencyjny: 22490001900015
Adres pocztowy: Hôtel du Département — direction des finances, des affaires juridiques et de l'évaluation — place Michel Debré — CS 94104
Miejscowość: Angers Cedex 9
Kod NUTS: FR512
Kod pocztowy: 49941
Kraj: FRA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Service de la commande publique et des assurances
Główny adres: http://www.maine-et-loire.fr
Drogą elektroniczną:
https://www.anjoumarchespublics.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
17/08/2016 15:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.