Publications Office of the EU
Włochy-Perugia: Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Włochy-Perugia: Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej

  • Opublikowano
    04/06/2016
  • Termin
    05/07/2016
  • Odaítélve
    12/10/2016
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Azienda Ospedaliera di Perugia
Miejsce realizacji
NUTS code: ITI2 Umbria
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITI21 Perugia
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66516000 Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
24,000,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
19,560,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Gara a procedura ristretta centralizzata finalizzata alla gestione assicurativa dei rischi riferiti a sinistri con danni di entità pari o superiori a 800 001 EUR (ottocentomilauno euro) di responsabilità civile delle Aziende Sanitarie e delle Aziende Ospedaliere della Regione Umbria (Azienda Ospedaliera di Perugia — Azienda Ospedaliera di Terni — Azienda USL Umbria n° 1 — Azienda USL Umbria n° 2). Franchigia Assoluta: indipendentemente dall'ammontare dei danni causati dal sinistro, le Aziende Sanitarie Regionali assicurate avranno una somma fissa di 800 000 EUR che rimane completamente a loro carico. L'assicuratore pagherà soltanto il differenziale tra la soglia di 800 000 EUR ed il danno liquidato al danneggiato.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Azienda Ospedaliera di Perugia
Adres pocztowy: Piazzale G. Menghini 8/9
Miejscowość: Perugia
Kod NUTS: ITE21
Kod pocztowy: 06129
Kraj: ITA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Direzione Acquisti ed Appalti
Główny adres: http://www.ospedale.perugia.it
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Nabywcy
ASL Umbria n. 2
ASL Umbria n. 2
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
24,000,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
19,560,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Amtrust International Underwriters Ltd
Adres pocztowy: Westland Row, 40
Miejscowość: Dublino
Kod pocztowy:
Kraj: IRL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.