Publications Office of the EU
Usluga zbrinjavanja ambalaže od plastike i plastike - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Usluga zbrinjavanja ambalaže od plastike i plastike

  • Opublikowano
    14/05/2024
  • Termin
    17/06/2024
  • Otwarcie ofert
    17/06/2024
  • Odaítélve
    25/07/2024
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
6. MAJ d. o. o.
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: HR036 Istarska županija
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90510000 Usuwanie i obróbka odpadów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
250,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
338,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
E-VV-04/24
Opis

Predmet nabave je zbrinjavanje ambalaže od plastike ključnog broja 15 01 02 i plastike ključnog broja 20 01 39. Zbrinjavanje podrazumijeva prijevoz i obradu otpada, a sve u skladu s Tehničkim karakteristikama i Troškovnikom te ostalim uvjetima naznačenim u ovoj dokumentaciji o nabavi. Usluga koja po kvaliteti odgovara propisima i uobičajenim standardima za takvu vrstu usluge.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://eojn.hr/tender-eo/9069
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://eojn.hr/tender-eo/9069
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
17/06/2024 09:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Cijena ponude
Szacunkowa wartość
250,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
338,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: METIS d. d.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Bakar/Kukuljanovo
Kod pocztowy: 51227
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.