Publications Office of the EU
Niemcy-Templin: Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Templin: Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

  • Opublikowano
    28/09/2022
  • Termin
    24/10/2022
  • Otwarcie ofert
    24/10/2022
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Templin
Miejsce realizacji
NUTS code: DE40I Uckermark
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE40I Uckermark
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
12,605.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
TP/22 551 001/001
Opis

Anfertigung von Tafeln einschl. Druck und Errichtung / Lieferung von Masten

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Stadt Templin
Adres pocztowy: Prenzlauer Allee 7
Miejscowość: Templin
Kod NUTS: DE40I
Kod pocztowy: 17268
Kraj: DEU
Główny adres: www.templin.de
Drogą elektroniczną:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YCPR1PX
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
24/10/2022 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
12,605.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.