Publications Office of the EU
OBRÓBKI FILMOWE I ULEPSZENIA ETAPU GRIÑÓN - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

OBRÓBKI FILMOWE I ULEPSZENIA ETAPU GRIÑÓN

  • Opublikowano
    06/04/2022
  • Termin
    14/06/2022
  • Odaítélve
    30/06/2023
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
UTE ESPINA OBRAS HIDRÁULICAS, S.A.U. - GRUPO SOTOVAL DE CONSTRUCCIONES Y PROYECTOS, S.L.
Miejsce realizacji
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES300 Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45240000 Budowa obiektów inżynierii wodnej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
208/2019
Opis

REALIZACJA „PRAC PRZETWARZANIA I ULEPSZENIA ETAPU GRIÑÓN”

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: CANAL DE ISABEL II, S.A.
Miejscowość: MADRID
Kod NUTS: ES30
Kraj: ESP
Główny adres: www.canaldeisabelsegunda.es
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: ESPINA OBRAS HIDRÁULICAS, S.A.U.
Adres pocztowy:
Miejscowość: MADRID
Kod pocztowy:
Kraj: ESP

Oficjalna nazwa: GRUPO SOTOVAL DE CONSTRUCCIONES Y PROYECTOS, S.L.
Adres pocztowy:
Miejscowość: MADRID
Kod pocztowy:
Kraj: ESP

Oficjalna nazwa: ESPINA OBRAS HIDRAÚLICAS, S.A.U.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Santiago de Compostela
Kod pocztowy:
Kraj: ESP

Oficjalna nazwa: GRUPO SOTOTAL DE PROYECTOS, S.L.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Madrid
Kod pocztowy:
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.