Publications Office of the EU
System rezerwacji i zarządzania dostępem dla pojazdów we wspólnocie ANNECY - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

System rezerwacji i zarządzania dostępem dla pojazdów we wspólnocie ANNECY

  • Opublikowano
    13/05/2025
  • Termin
    21/05/2025
  • Otwarcie ofert
    21/05/2025
  • Odaítélve
    14/10/2025
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Ville d'ANNECY
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Gazdasági ágazat (fő CPV)
48900000 Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
226,187.00 EUR
Numer referencyjny oferty
25FF-CP-0812-O
Opis

Przedmiotem niniejszej umowy jest: - Wdrożenie i utrzymanie systemu rezerwacji pojazdów dla floty miasta Annecy - nabycie, wdrożenie i utrzymanie systemu szaf kluczowych w celu uproszczenia dostępu do pojazdów floty miasta Annecy w puli

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1619138
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1619138
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
21/05/2025 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: La qualité de mise en oeuvre
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: La valeur technique
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 40
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Le coût global
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 50
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
226,187.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: GIAUME INDUSTRIE ET RECHERCHE
Adres pocztowy:
Miejscowość: Villeurbanne
Kod pocztowy: 69100
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.