Publications Office of the EU
Niemcy-Werder (Havel): Roboty budowlane - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Niemcy-Werder (Havel): Roboty budowlane

  • Opublikowano
    12/06/2023
  • Termin
    06/07/2023
  • Anulowano
    02/10/2023
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Werder (Havel)
Miejsce realizacji
NUTS code: DE40E Potsdam-Mittelmark
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE40E Potsdam-Mittelmark
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45000000 Roboty budowlane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
2023-OV-FB6-HB-09/23
Opis

Die Stadt Werder (Havel) beabsichtigt die Errichtung eines schlüssel- und gebrauchsfertigen Erweiterungsgebäudes in Modulbauweise für eine bestehende Schule auf dem Grundstück der Grundschule Karl-Hagemeister, in der Gluckstraße 8 in 14542 Werder (Havel).
Inhalt dieser Maßnahme sind Abbruch und Tiefbauarbeiten die für o.g. Erweiterungsgebäude notwendig sind. Die Maßnahme erfolgt vor und während der Errichtung des o.g. Erweiterungsgebäudes.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YL16BZF
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
06/07/2023 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.