Publications Office of the EU
Hiszpania-Madryt: Kamizelki kuloodporne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Madryt: Kamizelki kuloodporne

  • Zapowiedziano
    02/02/2016
  • Przybliżona data publikacji
    21/03/2016
  • Opublikowano
    19/04/2016
  • Termin
    13/05/2016
  • Otwarcie ofert
    01/06/2016
  • Odaítélve
    09/08/2016
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ayuntamiento de Madrid, Área de Gobierno de Salud, Seguridad y Emergencias, Servicio de Contratación
Miejsce realizacji
NUTS code: ES300 Madrid
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES300 Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
35815100 Kamizelki kuloodporne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,050,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,480,500.00 EUR
Numer referencyjny oferty
300/2016/00135
Opis

Suministro chalecos de protección personal ante amenazas de arma blanca y arma de fuego para uso de la Policía Municipal de Madrid.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Ayuntamiento de Madrid, Área de Gobierno de Salud, Seguridad y Emergencias, Servicio de Contratación
Krajowy numer ewidencyjny: P2807900B
Adres pocztowy: calle Príncipe de Vergara, 140
Miejscowość: Madrid
Kod NUTS: ES300
Kod pocztowy: 28002
Kraj: ESP
Główny adres: http://www.madrid.es/perfildecontratante
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
01/06/2016 10:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
2,050,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,480,500.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Fabrica Española de Confecciones, S.A.
Adres pocztowy: c/ Acacias, nº 3, San Sebastian de los Reyes (Madrid)
Miejscowość: Madrid
Kod pocztowy: 28703
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.