Publications Office of the EU
Rumunia-Drobeta-Turnu Severin: Usługi prania i czyszczenia na sucho - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunia-Drobeta-Turnu Severin: Usługi prania i czyszczenia na sucho

  • Opublikowano
    19/02/2015
  • Termin
    06/04/2015
  • Otwarcie ofert
    07/04/2015
  • Odaítélve
    30/04/2015
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Spitalul Judetean – Tr. Severin
Miejsce realizacji
NUTS code: RO413 Mehedinţi
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
98310000 Usługi prania i czyszczenia na sucho
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
302,400.00 RON
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Servicii de spalatorie si curatatorie uscata, conform caietului de sarcini, valoarea estimata (in functie de care se vor elabora si evalua ofertele) este de 403 200 RON (pana la 31.12.2015), iar valoarea maxima 604 800 RON reprezinta valoarea estimata cu suplimentari.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
07/04/2015 18:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
302,400.00 RON
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SC Budu Com Mixt SRL
Adres pocztowy: B-dul Tudor Vladimirescu nr. 71
Miejscowość: Drobeta-Turnu Severin
Kod pocztowy: 220037
Kraj: ROU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.