Publications Office of the EU
Polska-Szczecin: Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Szczecin: Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

  • Opublikowano
    11/08/2021
  • Termin
    27/09/2021
  • Odaítélve
    19/01/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.
Miejsce realizacji
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL42 Zachodniopomorskie
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45230000 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,673,000.00 PLN
Numer referencyjny oferty
R2
Opis

Przedmiotem zamówienia jest:
1)Wykonanie na podstawie Dokumentacji Projektowej dostarczonej przez Zamawiającego oraz zgodnie z zapisami STWiORB dla branży sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej i AkpiA układów regulacji ciśnienia w komorach A52,T6,T13,K18 i D36 na odrzutach od sieci magistralnych w kierunku sieci osiedlowych na Lewobrzeżu Szczecina.
2)Zaprojektowanie a następnie wykonanie przebudowy komór ciepłowniczych na Lewobrzeżu Szczecina. Celem zadania jest wykonanie przebudowy komór ciepłowniczych A39przy al. Niepodległości orazD43-37 przy ul.Bandurskiego w Szczecinie.Zakres opracowania powinien obejmować branżę sanitarną, teletechniczną, elektryczną oraz AKPiA oraz prace ogólnobudowlane.
Roboty budowlane należy wykonać wraz z odtworzeniem terenu,a następnie sporządzić dokumentację powykonawczą.Prace odtworzeniowe na terenach zarządzanych przez ZDiTM należy wykonać zgodnie z warunkami opisanymi w Zarządzeniu nr 40/2014wydanym przez Dyrektora ZDiTM w Szczecinie z 15.10.2014r.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://portal.smartpzp.pl/sec/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,673,000.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: „MIKU”- Zbigniew Merchelski, Grzegorz Merchelski, Spółką Jawną
Adres pocztowy: Przecław 3M
Miejscowość: Przecław
Kod pocztowy: 72-005
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.