Publications Office of the EU
Doradztwo, planowanie i zakup powierzchni, monitorowanie i ocena działań reklamowych i komunikacyjnych Miasta Saragossy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Doradztwo, planowanie i zakup powierzchni, monitorowanie i ocena działań reklamowych i komunikacyjnych Miasta Saragossy

  • Opublikowano
    16/04/2025
  • Termin
    14/05/2025
  • Otwarcie ofert
    25/09/2025
  • Odaítélve
    30/12/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Gobierno de Zaragoza
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES243 Zaragoza
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79341200 Usługi zarządzania reklamą
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,636,363.63 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
0071604-24
Opis

Doradztwo, planowanie i zakup powierzchni, monitorowanie i ocena działań reklamowych i komunikacyjnych Miasta Saragossy

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
required
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
25/09/2025 09:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: 1. Condiciones económicas de descuentos aplicados en la compra de medios, según desglose de la cláusula 13.A.1 y el ANEXO X del PCAPE..
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 36
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: 2. Comisión de agencia (% de remuneración que aplicarán las empresas por el cursado de cada una de las acciones contratadas en cada medio/soporte), según desglose de cláusula 13.A.2 del PCAPE..
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 8
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: 3.a) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Servicio de adaptaciones de creatividad adicionales.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 2
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: 3.b) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Servicio de formación al equipo de la Dirección General de Comunicación.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 2
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: 3.c) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Perfil equipo adicional.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 2
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: 3.d) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Agilidad en tiempos de respuesta.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 1
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: 1 PROPUESTA TÉCNICA: Estrategia y desarrollo planteado justificando todas las acciones propuestas.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 17
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: 2. PROPUESTA TÉCNICA: Públicos objetivos planteados, fuentes utilizadas y análisis realizado para establecerlos.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 8
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: 3. PROPUESTA TÉCNICA: Selección de medios y/o soportes, justificando su idoneidad y los niveles de audiencia, notoriedad, cobertura y eficacia.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 12
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: 4.1 PROPUESTA TÉCNICA. Plan de trabajo: Propuesta de organización y funcionamiento planteada.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 3
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: 4.2 PROPUESTA TÉCNICA. Plan de trabajo: Modelo de informe de seguimiento y evaluación de campaña.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 3
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: 5.1 PROPUESTA TÉCNICA: Fuentes oficiales del mercado publicitario que aporta el licitador adicionales a las requeridas en la cláusula 11.3 del PCAPE..
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 3
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: 5.2 PROPUESTA TÉCNICA:Herramientas de seguimiento, control, optimización y reporting.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 3
Szacunkowa wartość
1,636,363.63 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: AVANTE COMUNICACION, S.L.
Adres pocztowy:
Miejscowość: LAS MATAS
Kod pocztowy: 28290
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.