Publications Office of the EU
Dania-Odense: Roboty budowlane w zakresie budynków - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dania-Odense: Roboty budowlane w zakresie budynków

  • Opublikowano
    26/05/2017
  • Termin
    23/06/2017
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Fjernvarme Fyn A/S
Miejsce realizacji
NUTS code: DK031 Fyn
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DK031 Fyn
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45210000 Roboty budowlane w zakresie budynków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

1 — Halmlager med kapacitet til cirka 2 800 Heston halmballer (dvs. baller med omtrentligt mål på LxBxH = 2 500 x 1 200 x 1 200 mm) inklusive modtagefaciliteter for lastvogne herunder støvsugeranlæg, bygnings-el og –VVS samt ventilation, desuden pilotering af fundament.
2 — Opberedningsbygning, hvor transportbånd transporterer hestonballer ab lager til fordelingsbord til fire neddelingslinjer.
3 — Chaufførtoilet bestående af toiletunit med toiletter og håndvaske til brug for lastbilchauffører.
4 — Veje og belægninger.
5 — Retablering af det resterende byggepladsareal med udlægning af muld og græssåning.
Opgaven udbydes i totalentreprise.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Fjernvarme Fyn A/S
Krajowy numer ewidencyjny: 36474718
Adres pocztowy: Havnegade 120
Miejscowość: Odense C
Kod NUTS: DK031
Kod pocztowy: 5000
Kraj: DNK
Osoba wyznaczona do kontaktów: Dorthe Due
Główny adres: www.fjernvarmefyn.dk
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.