Publications Office of the EU
PL-Jasło: Odczynniki chemiczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Jasło: Odczynniki chemiczne

  • Odaítélve
    16/02/2011
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33696300 Odczynniki chemiczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
4,800.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
556,438.77 PLN
Numer referencyjny oferty
PN/59/2010
Opis

Dostawa odczynników do laboratorium analitycznego, mikrobiologicznego, serologii transfuzjologicznej Szpitala Specjalistycznego w Jaśle:
— pakiet 1 - odczynniki monoklonalne do oznaczania antygenów układu ABO – CPV: 33696100-6,
— pakiet 2 - odczynniki monoklonalne do oznaczania antygenu D z układu Rh – CPV: 33696100-6,
— pakiet 3 - odczynniki monoklonalne do badania innych antygenów układu Rh w zestawach od jednej firmy – CPV: 33696100-6,
— pakiet 4 - odczynniki monoklonalne do oznaczania rzadkich antygenów krwinek czerwonych– CPV: 33696100-6,
— pakiet 5 - odczynniki poliklonalne do oznaczania rzadkich antygenów krwinek czerwonych– CPV: 33696100-6,
— pakiet 6 – odczynniki inne do serologii grup krwi – CPV: 33696100-6,
— pakiet 7 – odczynniki antyglobulinowe barwione w ampułkach z kroplomierzem – CPV: 33696100-6,
— pakiet 8 – krążki diagnostyczne i antybiotykowe wraz ze szczepami wzorcowymi do ich kontroli - CPV: 33696500-0,
— pakiet 9 – plastikowe paski do ilościowego określania najmniejszego stężenia antybiotyku hamującego wzrost badanego drobnoustroju (MIC – Minimum Inhibitory Concentration) – CPV: 33696500-0,
— pakiet 10 – dostawa odczynników do badań wirusologicznych wraz z dzierżawą aparatu, zgodnie z podanymi ilościami – CPV: 33696500-0,
— pakiet 11 - dostawa pasków identyfikacyjnych i antybiogramowych wraz z dzierżawą automatycznego analizatora do wymienionych pasków oraz chłodnią do przechowywania testów – CPV: 33696500-0,
— pakiet 12 – podłoża do hodowli drobnoustrojów z krwi i płynów ustrojowych wraz z dzierżawą aparatu – CPV: 33696500-0,
— pakiet 13 – odczynniki do mikrometody kolumnowej, żelowej do diagnostyki kiły, z wykorzystaniem opłaszczonych, rekombinowanych antygenów krętka bladego, wraz z dzierżawą wirówki i pipety – CPV: 33696500-0,
— pakiet 14 - testy mikrobiologiczne – CPV: 33696500-0,
— pakiet 15 – kompleksowa dostawa podłóż i testów identyfikacyjnej do mikrobiologii manualnej wraz z dzierżawą mikroskopu do obserwacji drobnoustrojów – CPV: 33696500-0,
— pakiet 16 – odczynniki bakteriologiczne – CPV: 33696500-0,
— pakiet 17– test paskowy do wykrywania koproantygenu Giardia lamblia w kale – CPV: 33696500-0,
— pakiet 18 - układ do zatężania pasożytów w próbkach kału – CPV: 33696500-0,
— pakiet 19 - dezoksycholan sodu w ampułkach z zakraplaczem – CPV: 33696500-0,
— pakiet 20 - odczynniki do diagnostyki boreliozy wraz z dzierżawą urządzeń niezbędnych do wykonania testów – CPV: 33696500-0,
— pakiet 21 – odczynniki do oznaczeń RKZ z dzierżawą aparatu - CPV: 33696200-7,
— pakiet 22 – odczynniki do oznaczeń RKZ z dzierżawą aparatu - CPV: 33696200-7,
— pakiet 23 – odczynniki do oznaczeń morfologii krwi 3-DIFFz dzierżawą aparatu - CPV: 33696200-7,
— pakiet 24 – odczynniki do oznaczeń morfologii krwi 5-DIFFz dzierżawą aparatu - CPV: 33696200-7,
— pakiet 25 – odczynniki różne – CPV; 33696300-8,
— pakiet 26 – odczynniki do oznaczeń koagulologicznych do koagulometru CC-3003 - CPV: 33696200-7,
— pakiet 27 – testy paskowe do badania moczu – CPV: 33696700-2,
— pakiet 28– odczynniki różne – CPV; 33696300-8,
— pakiet 29 – odczynniki do oznaczania glukozy wraz z dzierżawą aparatu – CPV: 33696500-0,
— pakiet 30 – odczynniki chemiczne - CPV: 33696300-8 zgodnie z Drukiem nr 5 – formularz ofertowy Drukiem nr 4 o wartości zamówienia przekraczającej kwoty określonej w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
4,800.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
556,438.77 PLN
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.