Publications Office of the EU
Polska-Warszawa: Usługi inżynieryjne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Polska-Warszawa: Usługi inżynieryjne

  • Opublikowano
    13/08/2019
  • Termin
    01/10/2019
  • Otwarcie ofert
    01/10/2019
  • Odaítélve
    06/11/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Miejsce realizacji
NUTS code: PL Polska
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL Polska
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71300000 Usługi inżynieryjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
75,192.57 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
69,526.53 PLN
Numer referencyjny oferty
ROZ/68/2019
Opis

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie usługi pn.: „Utrzymanie wód i urządzeń wodnych na terenie działania Zarządu Zlewni w Sieradzu. Utrzymanie wałów przeciwpowodziowych nadzoru Wodnego Kłobuck – wały rzeki Liswarty, Piskary, Bieszczy.”
Oferowany zakres usługi dotyczy przeprowadzenia robót utrzymaniowych na wałach przeciwpowodziowych rzeki Liswart, Piskary, Bieszczy.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
01/10/2019 12:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
75,192.57 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
69,526.53 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Radkon Radosław Zajdlic
Adres pocztowy: Bicz 4
Miejscowość: Stare Miasto
Kod pocztowy: 62-571
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.