Publications Office of the EU
Dostawa produktów leczniczych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa produktów leczniczych

  • Opublikowano
    20/02/2025
  • Termin
    24/03/2025
  • Otwarcie ofert
    24/03/2025
  • Odaítélve
    05/09/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL923 Płocki
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33600000 Produkty farmaceutyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,445,699.80 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
63
Numer referencyjny oferty
PZOZ/DZP/382/02PN/25
Opis

Dostawa produktów leczniczych

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://pzoz.ezamawiajacy.pl
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://pzoz.ezamawiajacy.pl
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
24/03/2025 10:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.