Publications Office of the EU
Francja-Créteil: Roboty inżynieryjne i budowlane - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Créteil: Roboty inżynieryjne i budowlane

  • Opublikowano
    04/08/2023
  • Termin
    15/09/2023
  • Otwarcie ofert
    15/09/2023
  • Odaítélve
    03/01/2024
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
meeddm
Miejsce realizacji
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45220000 Roboty inżynieryjne i budowlane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
856,401.00 EUR
Numer referencyjny oferty
DiRIF-2023-A4-ReparationmurD33
Opis

le présent marché concerne la réparation du mur de soutènement avec principalement la destruction et le remplacement par une paroi clouée des plots de grande hauteur ainsi que de la purge / ragréage sur les plots conservés de moyenne et faible hauteur

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2357780&orgAcronyme=d4t
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
15/09/2023 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
856,401.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: botte fondations
Adres pocztowy: 5 rue Ernest Flammarion - zac du Petit le Roy
Miejscowość: Chevilly Larue
Kod pocztowy: 94550
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.