Publications Office of the EU
Francja-La Rochelle: Usługi architektoniczne i podobne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-La Rochelle: Usługi architektoniczne i podobne

  • Opublikowano
    17/02/2018
  • Termin
    19/03/2018
  • Odaítélve
    21/02/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
ville La Rochelle
Miejsce realizacji
NUTS code: FRI12 Gironde
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRI32 Charente-Maritime
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71200000 Usługi architektoniczne i podobne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,756,422.08 EUR
Numer referencyjny oferty
Moe C. Faure
Opis

La présente consultation concerne: l'aménagement de l'îlot Notre-Dame de Cougnes espace urbain de près d'1 ha couvert par le Plan de sauvegarde et de mise en valeur (PMSV) et les Orientations d'aménagement et de programmation (OAP). Ce site est la propriété de la ville de La Rochelle qui souhaite y construire:
— un parking souterrain de 400 places,
— le futur centre social et culturel Christiane Faure et ses espaces extérieurs.
L'enveloppe prévisionnelle des travaux est estimée à 18 200 000 EUR HT (Valeur, février 2018) il s'agit d'un concours d'architecture et d'ingénierie de niveau esquisse plus.
Un processus numérique BIM sera mis en place à toutes les étapes du projet (études, travaux, maintenance).
Lieu(x) d'exécution: 42 rue des Voiliers / Parking Notre Dame de Cougnes 17000 La Rochelle.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Ville de La Rochelle: direction de la commande publique
Adres pocztowy: 8 place Jean-Baptiste Marcet, BP 1541
Miejscowość: La Rochelle
Kod NUTS: FRI32
Kod pocztowy: 17086
Kraj: FRA
Główny adres: http://www.larochelle.fr
Drogą elektroniczną:
http://www.larochelle.fr
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Other
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,756,422.08 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Atelier FGA Architectes
Adres pocztowy: 75 quai de Paludate
Miejscowość: Bordeaux
Kod pocztowy: 33800
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.