Publications Office of the EU
1/DLII6/PM006 - Arzneimittel Butylscopolamin - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

1/DLII6/PM006 - Arzneimittel Butylscopolamin

  • Opublikowano
    27/03/2025
  • Termin
    05/05/2025
  • Otwarcie ofert
    05/05/2025
  • Odaítélve
    13/06/2025
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Bundesamt für Infrastruktur, Umweltschutz und Dienstleistungen der Bundeswehr
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33000000 Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
-1.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
6002823200-BAIUDBw DL II 6.1 EVGSan zentral
Opis

6002823200- 1/DLII6/PM006 - Lieferung von Arzneimitteln - Butylscopolamin

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
http://www.evergabe-online.de
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: dozwolone
http://www.evergabe-online.de
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
05/05/2025 08:00
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.