Publications Office of the EU
Słowacja-Bratysława: Elektryczność - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Słowacja-Bratysława: Elektryczność

  • Opublikowano
    05/03/2021
  • Termin
    06/04/2021
  • Otwarcie ofert
    07/04/2021
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s.
Miejsce realizacji
NUTS code: SK0 Slovensko
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SK0 Slovensko
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09310000 Elektryczność
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
565,785.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
41/15/25/2021 - R21024021
Opis

Dodávka elektrickej energie a zemného plynu na 12 mesiacov

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://nsmas.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/25
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
07/04/2021 10:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.