Publications Office of the EU
Polska-Warszawa: Usługi bazy danych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Warszawa: Usługi bazy danych

  • Opublikowano
    19/04/2014
  • Termin
    26/05/2014
  • Otwarcie ofert
    26/05/2014
  • Odaítélve
    16/06/2014
  • Mai nap
    07/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ministerstwo Gospodarki
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72320000 Usługi bazy danych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
234,637.27 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
285,360.00 PLN
Numer referencyjny oferty
BDG-II-281-16/14
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi polegającej na udzieleniu Zamawiającemu prawa do korzystania z internetowej bazy danych zagranicznych firm działających w sektorze B2B (firma dla firmy) dla co najmniej 45 krajów (czyli 45 i powyżej), zwanej dalej „bazą danych”, polegającego na nieograniczonym (bez limitu kredytów)i niezakłóconym dostępie do tej bazy danych;
2. Przekazaniu Zamawiającemu na okres od dnia podpisania umowy do dnia 31 sierpnia 2015 r. 16 (szesnastu) haseł subskrypcji do bazy danych, zwane dalej „hasłami subskrypcji”, bez kredytów na eksport danych do bazydanych, z założeniem że:
a) każde hasło subskrypcji będzie wykorzystywane na kilku stanowiskach w ramach udzielonego prawa do korzystania z bazy danych (wielostanowiskowość),
b) 15 (piętnaście) haseł subskrypcji docelowo zostaną przekazane Urzędom Marszałkowskim bądź innym jednostkom wybranym przez Urzędy Marszałkowskie do świadczenia usługi informacyjnej,
c) jedno hasło subskrypcji przeznaczone jest do korzystania przez Zamawiającego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do umowy.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
26/05/2014 15:00
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
234,637.27 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
285,360.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Kompass Poland sp. z o.o.
Adres pocztowy: ul. Wita Stwosza 5a
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-661
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.