Publications Office of the EU
Francja-Blagnac: Roboty budowlane w zakresie parkingów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Blagnac: Roboty budowlane w zakresie parkingów

  • Odaítélve
    17/04/2014
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Mairie de Blagnac
Miejsce realizacji
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45223300 Roboty budowlane w zakresie parkingów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,129,819.70 EUR
Numer referencyjny oferty
PA1412
Opis

Ce marché concerne les travaux d'aménagement voirie et paysager du parking situé allée Turcat desservant le musée Aéroscopia à Blagnac.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,129,819.70 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Caussat Espaces Verts
Adres pocztowy: 1 chemin de Sandeau
Miejscowość: Daux
Kod pocztowy: 31700
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.