Publications Office of the EU
Niemcy-Velden: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Velden: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

  • Opublikowano
    14/02/2020
  • Termin
    16/03/2020
  • Odaítélve
    13/08/2020
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Markt Velden
Miejsce realizacji
NUTS code: DE227 Landshut, Landkreis
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE227 Landshut, Landkreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
600,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
498,576.01 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Die Kläranlage Velden wird auf eine Ausbaugröße von 9 000 Einwohnerwerten erweitert. Hierzu sind verschiedene Umbau-, Erweiterungs- und Ertüchtigungsmaßnahmen durchzuführen. U. a. sind dies die Bauwerke: Belebungsbecken, Nachklärbecken, Schlammeindickung, Stromversorgung, Kompaktanlage.
Es sind hierzu Objekt- und Fachplanungsleistungen nach HOAI für den Umbau und die Erweiterung derKläranlage Velden zu erbringen. Das Projekt ist in 2 Lose gegliedert:
— Los 1: Leistungen nach HOAI für Objektplanung für Ingenieurbauwerke (§§41 ff., HOAI) und den Fachplanungsleistungen für Technische Ausrüstung (§§53 ff., HOAI) mit den Anlagengruppen 4 und 7. Zu leisten sind die Leistungsphasen 3-9 nach HOAI,
— Los 2: Leistungen nach HOAI für Tragwerksplanung (§§49 ff., HOAI). Zu leisten sind die Leistungsphasen 1-6 nach HOAI.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.staatsanzeiger-eservices.de/aJs/EuBekVuUrl?z_param=183404
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.