Publications Office of the EU
Furnizare utilaje asfaltare - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Furnizare utilaje asfaltare

  • Odaítélve
    15/12/2023
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
UM 02032 CLUJ-NAPOCA
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: RO113 Cluj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
43312000 Maszyny do nabijania nawierzchni drogowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
999,200.00 RON
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
6
Numer referencyjny oferty
14619075_2023_PAAPD1432306
Opis

Contracte de furnizare utilaje pentru asfaltare, defalcate pe 6 loturi :Buldoexcavator-1bucată, Autograder-1bucată, Compactor rulou-1bucată, Freză asfalt-1bucată, Perie mecanică-1bucată, Autobasculantă 6x4-1bucată. Autoritatea contractanta va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în a 10-a zi inainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor, conform art. 161, alin (1) din Legea 98/2016. Număr zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 12 zile, conform art. 160, alin. (1) din Legea 98/2016.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.