Publications Office of the EU
Niemcy-Frankfurt nad Menem: Budowa kolei - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Frankfurt nad Menem: Budowa kolei

  • Opublikowano
    23/01/2016
  • Termin
    15/03/2016
  • Otwarcie ofert
    15/03/2016
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45234100 Budowa kolei
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
15TEI19226
Opis

VB_BA 10: Los 10: Gleiserneuerung mit Bettungsreinigung von Freihalden – Dinkelscherben km 37,468 bis km 33,196 und Schienenauswechslung (Se2) von Freihalden – Dinkelscherben km 33,196 bis km 32,190.
BA 20: Los 20: Gleiserneuerung mit Bettungserneuerung Bf Dinkelscherben, Gleis 3 von km 27,003 bis km 28,048.
BA 30: Los 30: Schwellenauswechslung (GOS) mit Bettungsreinigung von Dinkelscherben - Gessertshausen km 25,539 bis km 24,509.
BA 40: Los 40: Gleiserneuerung mit Bettungsreinigung von Dinkelscherben -Gessertshausen km 21,957 bis km 17,515 ,BA 50: Los 50: Schwellenauswechslung (GOS) mit Bettungsreinigung einschließlich Rückbau/Lückenschluss Weiche W 1, von km 12,180 bis km 8,200 Gessertshausen – Westheim;teilweise mit Bettungserneuerung/Planumsverbesserung und Rückbau Weiche 2 sowie Gleis 3
Haltestelle Diedorf (ersatzlos)
FuB-Strecke: Augsburg – Ulm (5302)
Präqulifizierung Oberbau: Leitgeschwindigkeitsbereich I für Gleise und Weichen
Präqualifizierung Sicherung: AWS und Sipo/Sakra.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
15/03/2016 10:00
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.