Publications Office of the EU
S.U.A. PROVINCIA DI VICENZA PER CONTO DEL COMUNE DI VICENZA - PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI ACCOGLIENZA PER PERSONE IN ESTREMA POVERTA' PER UNA DURATA DI DUE ANNI - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

S.U.A. PROVINCIA DI VICENZA PER CONTO DEL COMUNE DI VICENZA - PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI ACCOGLIENZA PER PERSONE IN ESTREMA POVERTA' PER UNA DURATA DI DUE ANNI

  • Opublikowano
    10/05/2024
  • Termin
    13/06/2024
  • Odaítélve
    17/10/2024
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
PROVINCIA DI VICENZA
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITI43 Roma
Gazdasági ágazat (fő CPV)
85311000 Usługi opieki społecznej obejmujące miejsca noclegowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,780,945.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,283,513.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

S.U.A. PROVINCIA DI VICENZA PER CONTO DEL COMUNE DI VICENZA - PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI ACCOGLIENZA PER PERSONE IN ESTREMA POVERTA' PER UNA DURATA DI DUE ANNI (indicativamente dal 16.06.2024 al 15.06.2026), CON FACOLTA' DI RINNOVO PARI A ULTERIORI DUE ANNI.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://sater.regione.emilia-romagna.it
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://sater.regione.emilia-romagna.it
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Offerta economicamente più vantaggiosa
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
2,780,945.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,283,513.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: COSMO SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE
Adres pocztowy:
Miejscowość: Vicenza
Kod pocztowy: 36100
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.