Publications Office of the EU
CONCESSION D'AMENAGEMENT EN VUE DE LA REALISATION DE LA ZAC SARRAT DEL POUJAL - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CONCESSION D'AMENAGEMENT EN VUE DE LA REALISATION DE LA ZAC SARRAT DEL POUJAL

  • Opublikowano
    13/12/2024
  • Termin
    13/01/2025
  • Odaítélve
    07/08/2025
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
COMMUNE LES ANGLES
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRJ15 Pyrénées-Orientales
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45211360 Roboty budowlane w zakresie rozwoju miast
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
7,000,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
7,656,920.00 EUR
Numer referencyjny oferty
AO-011
Opis

Les missions confiées au concessionnaire comprendront l'ensemble des tâches nécessaires à la réalisation complète de l'opération d'aménagement

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://ml.aws-achat.info//avis/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=20398
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://ml.aws-achat.info//avis/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=20398
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Capacité de l'opérateur à s'approprier les enjeux programmatique de la commune notamment en matière de production de résidences principales abordables pour les ménages locaux
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 25
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Capacité du candidat à construire un projet compatible avec le cahier des charges et permettant de prendre en compte la sensibilité patrimoniale, paysagère, géographique du site/moyens mis en oeuvre pour garantir l'intégration des constructions et la mise en oeuvre d'une architecture adaptée au lieu
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 25
Kryterium:
Rodzaj: cost
Opis: Résultat, cohérence et pertinence du bilan financier qui sera apprécié notamment au regard du projet du traité de concession d'aménagement, de la simulation du bilan financier ainsi que de la stratégie mise en place pour garantir la production de logements abordables
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Capacité du candidat à proposer un traitement adapté de la déviation (hiérarchisation du réseau, caractéristiques du profil en travers, intégration des différents modes de déplacement...)
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 15
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Capacité de l'opérateur à proposer un projet économique créateur d'emplois permettant une diversification de l'économie touristique dominante
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 5
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Capacité du candidat à proposer un projet rationnalisant les ressources (eau, énergie...)
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 5
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Organisation prévue par le candidat pour interagir avec la commune, coconstruire le projet et organiser le montage opérationnel
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 5
Szacunkowa wartość
7,000,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
7,656,920.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SNC FONCIER CONSEIL - ICADE PROMOTION
Adres pocztowy:
Miejscowość: Perpignan
Kod pocztowy: 66000
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.