Publications Office of the EU
Dalszy rozwój czynników sukcesu SAP za pomocą umowy ramowej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Dalszy rozwój czynników sukcesu SAP za pomocą umowy ramowej

  • Opublikowano
    11/09/2025
  • Termin
    21/10/2025
  • Odaítélve
    11/11/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
BERNMOBIL Städt. Verkehrsbetriebe Bern (SVB)
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CH021 Bern / Berne
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,100,000.00 CHF
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

BERNMOBIL zamierza przyznać usługi na dalszy rozwój istniejącego rozwiązania SAP S/4HANA w obszarze SuccessFactors w drodze umowy ramowej. Celem jest dalszy rozwój istniejącego krajobrazu systemowego pod względem strategicznym i technicznym oraz optymalne dostosowanie go do przyszłych wymagań.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.simap.ch/de/redirect?context=eyJwYWdlIjoicHJvamVjdCIsInJvbGUiOm51bGwsIm9yZ0lkIjpudWxsLCJwcm9qZWN0SWQiOiJmOGNkY2RjYS05M2MyLTRlNDQtYjk0ZC0wYzBiMGVhZjc1MWUiLCJsb3RJZCI6bnVsbCwic3Vic2NyaXB0aW9uSWQiOm51bGx9
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: dozwolone
https://www.simap.ch/de/redirect?context=eyJwYWdlIjoicHJvamVjdCIsInJvbGUiOm51bGwsIm9yZ0lkIjpudWxsLCJwcm9qZWN0SWQiOiJmOGNkY2RjYS05M2MyLTRlNDQtYjk0ZC0wYzBiMGVhZjc1MWUiLCJsb3RJZCI6bnVsbCwic3Vic2NyaXB0aW9uSWQiOm51bGx9
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Zuschlagskriterien
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,100,000.00 CHF
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: DE_NOVO Business Consultants AG
Adres pocztowy:
Miejscowość: Bern
Kod pocztowy: 3011
Kraj:
Oficjalna nazwa: DE_smahrt consulting AG
Adres pocztowy:
Miejscowość: Regensdorf
Kod pocztowy: 8105
Kraj:
Oficjalna nazwa: DE_TeamWork Schweiz AG
Adres pocztowy:
Miejscowość: Bern
Kod pocztowy: 3014
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.