Publications Office of the EU
Austria-Wiedeń: Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austria-Wiedeń: Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania

  • Opublikowano
    11/02/2019
  • Termin
    12/03/2019
  • Otwarcie ofert
    12/03/2019
  • Odaítélve
    23/04/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Schieneninfrastruktur-Dienstleistungsgesellschaft mbH
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: AT13 Wien
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72200000 Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
500,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
500,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
007_19
Opis

Die SCHIG mbH erfasst und bearbeitet im Rahmen der ihr vom Bundesministerium für Verkehr, Innovation und Technologie (bmvit) im Bereich des Schienenverkehrs erteilten Aufträge eine Vielzahl elektronischer Daten und betreibt 2 Datenbanken mittels 4D-Anwendungsentwicklungssoftware (www.4d.com) für die Programmierleistungen benötigt werden.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Schieneninfrastruktur-Dienstleistungsgesellschaft
Adres pocztowy: Lassallestraße 9b Eingang Radingerstraße
Miejscowość: Wien
Kod NUTS: AT13
Kod pocztowy: 1020
Kraj: AUT
Osoba wyznaczona do kontaktów: Recht, Personal & Beschaffung
Główny adres: www.schig.com
Drogą elektroniczną:
https://schig.vergabeportal.at/Detail/61655
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
12/03/2019 11:05
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
500,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
500,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Web Engineering GmbH
Adres pocztowy: Strozzigasse 22/6
Miejscowość: Wien
Kod pocztowy: 1080
Kraj: AUT
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.