Publications Office of the EU
TELESKOPSKI ROTO VILIČAR - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

TELESKOPSKI ROTO VILIČAR

  • Opublikowano
    13/07/2026
  • Termin
    11/08/2026
  • Otwarcie ofert
    11/08/2026
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
GRAD ZAGREB
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: HR050 Grad Zagreb
Gazdasági ágazat (fő CPV)
42415110 Wózki widłowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
300,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
026-39-2026-EVV
Opis

Predmet nabave je teleskopski roto viličar, radni stroj za utovar, transport i istovar građevinskih elemenata i tračnica potrebnih u svrhu održavanja tramvajske infrastrukture u gradu Zagrebu. CPV oznaka i naziv: 42415110-2, Viličari Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://eojn.hr/tender-eo/90144
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://eojn.hr/tender-eo/90144
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
11/08/2026 09:00
Nabywcy
ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ d.o.o.
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Cijena ponude
Szacunkowa wartość
300,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.