Publications Office of the EU
Francja-Lille: Roboty w zakresie instalacji elektrycznych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Lille: Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

  • Opublikowano
    05/08/2022
  • Termin
    26/09/2022
  • Otwarcie ofert
    26/09/2022
  • Odaítélve
    16/11/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
metropole europeenne de lille
Miejsce realizacji
NUTS code: FRE11 Nord
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRE11 Nord
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45311200 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
3,200,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,180,514.61 EUR
Numer referencyjny oferty
22TR27
Opis

la présente consultation a pour objet le traitement des équipements système présents en station de tramway durant les travaux d'adaptation et de mise en conformité des quais du réseau de tramway de la Métropole Européenne de Lille. Ce marché traitera également l'électrification de deux voies d'atelier par la pose d'armoires électriques raccordées au réseau

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: metropole europeenne de lille
Krajowy numer ewidencyjny: 20009320100081
Adres pocztowy: métropole Européenne de Lille 2 boulevard des Cités unies CS 70043
Miejscowość: Lille
Kod NUTS: FRE11
Kod pocztowy: 59040
Kraj: FRA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Mme Hennebique Daisy
Główny adres: http://www.lillemetropole.fr/
Drogą elektroniczną:
https://marchespublics596280.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=540736&orgAcronyme=5C371
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
26/09/2022 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
3,200,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
3,180,514.61 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: semeru
Adres pocztowy: arteparc - 7 rue des Peupliers
Miejscowość: Lesquin
Kod pocztowy: 59810
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.