Publications Office of the EU
Czechy-České Budějovice: Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Czechy-České Budějovice: Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

  • Opublikowano
    05/07/2019
  • Termin
    05/08/2019
  • Anulowano
    22/11/2019
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Statutární město České Budějovice
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71322000 Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
19139
Opis

Předmětem plnění veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace na provedení snížení energetické náročnosti a půdní vestavby pro objekt ZŠ a MŠ T. G. Masaryka, České Budějovice, sídlící na adrese Rudolfovská tř. 285/143, 370 04 České Budějovice, ČESKÁ REPUBLIKA. Dokumentace bude zpracována jako vícestupňová (spojené DUR a SP, následně v podrobnosti PDPS) včetně veškeré potřebné inženýrské činnosti a bude členěna na následující SO:
SO 01 Půdní vestavba vč. venkovního únikového schodiště
SO 02 Zateplení objektu vč. výměny oken
SO 03 Rekuperace vnitřních prostor vč. MaR
SO 04 Rekonstrukce výměníkové stanice vč. MaR
SO 05 Navýšení příkonu EI

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilgordionBudejovice
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
05/08/2019 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.