Publications Office of the EU
Polska-Olszanka: Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Olszanka: Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych

  • Opublikowano
    18/12/2020
  • Termin
    22/01/2021
  • Otwarcie ofert
    22/01/2021
  • Odaítélve
    01/03/2021
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Gmina Olszanka
Miejsce realizacji
NUTS code: PL524 Opolski
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL524 Opolski
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
3,320,666.67 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
4,177,125.77 PLN
Numer referencyjny oferty
IRiOŚ.271.7.2020
Opis

Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport, zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Olszanka w okresie od 1 marca 2021 r. do 29 lutego 2024 r. na warunkach
określonych w opracowaniu tj. Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. Nieruchomości objęte niniejszym przedmiotem zamówienia to nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe tj. domki letniskowe
lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno- wypoczynkowe.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
22/01/2021 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
3,320,666.67 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
4,177,125.77 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Remondis Opole Sp. z o.o.
Adres pocztowy: al. Przyjaźni 9
Miejscowość: Opole
Kod pocztowy: 45-573
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.