Publications Office of the EU
Hiszpania-Madryt: Podsypka - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Madryt: Podsypka

  • Opublikowano
    18/05/2021
  • Termin
    18/06/2021
  • Otwarcie ofert
    29/06/2021
  • Odaítélve
    15/03/2022
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
ADMINISTRADOR DE INFRAESTRUCTURAS FERROVIARIAS
Miejsce realizacji
NUTS code: ES615 Huelva
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
14212310 Podsypka
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
834,937.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
815,710.00 EUR
Numer referencyjny oferty
3.21/27510.0011
Opis

SUMINISTRO Y TRANSPORTE DE BALASTO PARA LA RENOVACIÓN DE VÍA ZAFRA HUELVA. TRAMO VALDELAMUSA-HUELVA

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Administrador de Infraestructuras Ferroviarias
Krajowy numer ewidencyjny: Q 2801660 H
Adres pocztowy: C/ Hiedra, 9, edificio 23, Estación de Chamartín, 28036 Madrid
Miejscowość: Madrid
Kod NUTS: ES30
Kod pocztowy: 28036
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Rosa Cabrerizo Ruiz
Główny adres: www.adif.es
Drogą elektroniczną:
https://elicitadores.adif.es
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
29/06/2021 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
834,937.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
815,710.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: CANTERA ANTONIO FRADE, S.L.
Adres pocztowy: C/ ARTURO BAREA Nº 11, 1ºD
Miejscowość: BADAJOZ
Kod pocztowy: 06011
Kraj: ESP

Oficjalna nazwa: ÁRIDOS Y RECUPERACIONES, S.L.U.
Adres pocztowy: CTRA.SEVILLA-MÁLAGA KM 8.800
Miejscowość: ALCALÁ DE GUADAÍRA - SEVILLA
Kod pocztowy: 41500
Kraj: ESP

Oficjalna nazwa: MOVIMIENTOS DE TIERRAS Y ÁRIDOS DEL TINTO, S.L.
Adres pocztowy: AVDA.DE LA ESQUILA, 10
Miejscowość: MINAS DE RIOTINTO - HUELVA
Kod pocztowy: 21660
Kraj: ESP

Oficjalna nazwa: PROBISA VÍAS Y OBRAS, S.L.U.
Adres pocztowy: POLIGONO EMPRESARIAL ANTEQUERA CALLE CASTILLA Y LEON S/N
Miejscowość: ANTEQUERA (MÁLAGA)
Kod pocztowy: 29200
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.