Publications Office of the EU
Hiszpania-Toledo: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Hiszpania-Toledo: Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

  • Zapowiedziano
    26/07/2023
  • Opublikowano
    13/10/2023
  • Termin
    26/10/2023
  • Otwarcie ofert
    31/10/2023
  • Odaítélve
    02/01/2024
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Dirección General de Producción Agroalimentaria y Cooperativas de la Junta de Comunidades de Castilla-La Mancha
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES425 Toledo
Gazdasági ágazat (fő CPV)
15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
307,339.82 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
69,468.49 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
2023/010448
Opis

Podaż mleka w szkołach w latach 2023–2024
III

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Dirección General de Producción Agroalimentaria y Cooperativas de la Junta de Comunidades de Castilla-La Mancha
Krajowy numer ewidencyjny: S1911001D
Adres pocztowy: Pintor Matías Moreno, 4
Miejscowość: Toledo
Kod NUTS: ES425
Kod pocztowy: 45071
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Dirección General de Producción Agroalimentaria y Cooperativas de la Junta de Comunidades de Castilla-La Mancha
Główny adres: http://contratacion.castillalamancha.es/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
31/10/2023 12:30
Place of performance
Kod CPV

15000000 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

15500000 - Produkty mleczarskie

15511000 - Mleko

15510000 - Mleko i śmietana

Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.