Publications Office of the EU
VE 3.14 Obrazy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

VE 3.14 Obrazy

  • Opublikowano
    16/03/2026
  • Termin
    16/04/2026
  • Odaítélve
    22/06/2026
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ausbildungszentrum Gesundheit und Pflege Havelland GmbH
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE408 Havelland
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45442110 Malowanie budynków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
61,373.10 EUR
Numer referencyjny oferty
AGP-2.BA-VE3.14
Opis

AGP Havelland GmbH, spółka zależna Havelland Kliniken GmbH i powiatu Havelland zajmująca się szkoleniem i dalszym kształceniem w zawodach medycznych, planuje 2. Etap budowy szkoły zawodowej na terenie Nauen. Szkoła musi być zaprojektowana w sumie w 4 pociągach, w pierwszej fazie budowy (ukończenie w 2019 r.) pierwsze dwa pociągi zostały już zbudowane. Łącznie w 2. budynku powstanie około 1340 mkw. powierzchni użytkowej. Faza budowy zrealizowana. Powoduje to, że powierzchnia brutto GFA wynosi około 1850 mkw. W celu realizacji działka jest dostępna w nowym obszarze deweloperskim "Ketziner Straße" w Nauen o powierzchni około 4735 m2, który jest zgodny z obowiązującym planem zagospodarowania. Z nieruchomością połączone jest zaopatrzenie w ciepło poprzez istniejącą lokalną sieć ciepłowniczą. Budynek ma być przeznaczony do 4-daniowego ogólnego szkolenia pielęgniarskiego. Po pierwszych dwóch pociągach z 1.BA, trzeci i czwarty pociąg są obecnie budowane w rozbudowie. Centralne obiekty pierwszej fazy budowy (program pomieszczeń, usługi budowlane) są już zaprojektowane pod kątem rozbudowy lub rozbudowy. Jest to trzykondygnacyjne przedłużenie, które jest połączone ze ścianą szczytową trzykondygnacyjnego istniejącego budynku za pomocą "łącznika" po stronie północnej. Przedłużenie jest wykonane w solidnej konstrukcji z solidnym dachem i nie jest piwnicą. Wymiary przedłużenia, w tym złącza: Obszar bazowy: ok. 42 x 16m - wydłużenie: 36m x 16m - Złącze: Wysokość 6m x 12m: do ok. 13,2 m nad ziemią

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YNPHA3B
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YNPHA3B
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium: Niedrigster Preis
Rodzaj: price
Opis: Niedrigster Preis.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 100.0
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
61,373.10 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Hirsch GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: München
Kod pocztowy: 81379
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.