Publications Office of the EU
Portugalia-Coimbra: Usługi dostarczania posiłków do szkół - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalia-Coimbra: Usługi dostarczania posiłków do szkół

  • Opublikowano
    05/06/2023
  • Termin
    13/06/2023
  • Otwarcie ofert
    14/06/2023
  • Odaítélve
    07/10/2023
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Município de Coimbra
Miejsce realizacji
NUTS code: PT16E Região de Coimbra
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PT16E Região de Coimbra
Gazdasági ágazat (fő CPV)
55524000 Usługi dostarczania posiłków do szkół
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
20,379,294.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
17,522,980.35 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
CPI_4/23
Opis

Aquisição de serviços para fornecimento de refeições confecionadas e transportadas em refeitórios escolares dos estabelecimentos de educação/ensino da rede pública do Município de Coimbra

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Município de Coimbra
Krajowy numer ewidencyjny: 506415082
Adres pocztowy: Praça 8 de Maio
Miejscowość: Coimbra
Kod NUTS: PT16E
Kod pocztowy: 3000-300
Kraj: PRT
Główny adres: www.cm-coimbra.pt
Drogą elektroniczną:
https://community.vortal.biz/sts/Login?SkinName=Vortalgov
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
14/06/2023 09:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.