Publications Office of the EU
Włochy-Savona: Usługi opieki społecznej dla osób starszych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Włochy-Savona: Usługi opieki społecznej dla osób starszych

  • Opublikowano
    25/05/2018
  • Termin
    05/07/2018
  • Otwarcie ofert
    06/07/2018
  • Odaítélve
    19/11/2018
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Provincia di Savona
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITC32 Savona
Gazdasági ágazat (fő CPV)
85311000 Usługi opieki społecznej obejmujące miejsca noclegowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
992,387.50 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Affidamento del servizio di accoglienza tutela e integrazione nell’ambito della rete SPRAR ordinario, destinato ad adulti di sesso maschile per n. 20 persone sulla base del progetto presentato dal Comune di Calizzano, con l’adesione del Comune di Osiglia, a valere sul Fondo nazionale per le politiche e i servizi per l’asilo di cui al D.M. 28.12.2017 per il triennio 2018-2020.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Provincia di Savona
Adres pocztowy: Via Sormano 12
Miejscowość: Savona
Kod NUTS: ITC32
Kod pocztowy: 17100
Kraj: ITA
Główny adres: http://www.provincia.savona.it
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
06/07/2018 09:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
992,387.50 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Consorzio Agorà società cooperativa sociale (mandataria) e fondazione L'Ancora onlus (mandante)
Adres pocztowy:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.