Publications Office of the EU
Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées

  • Odaítélve
    13/02/2025
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Communauté d'Agglomération Grand Paris Sud
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FR104 Essonne
Gazdasági ágazat (fő CPV)
55520000 Usługi dostarczania posiłków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
360,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
2024M034
Opis

Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Valeur technique
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 40
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Prix
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 40
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Qualité gustative et visuelle
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 20
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
360,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Entreprise Adaptée le Relais de Sillery
Adres pocztowy:
Miejscowość: Epinay sur Orge
Kod pocztowy: 91360
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.