Publications Office of the EU
Niemcy-Landau in der Pfalz: Pokrywanie podłóg i ścian - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Landau in der Pfalz: Pokrywanie podłóg i ścian

  • Zapowiedziano
    23/02/2016
  • Opublikowano
    16/04/2016
  • Termin
    18/05/2016
  • Otwarcie ofert
    18/05/2016
  • Odaítélve
    13/06/2016
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Gebäudemanagement Landau – Eigenbetrieb
Miejsce realizacji
NUTS code: DEB33 Landau in der Pfalz, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45430000 Pokrywanie podłóg i ścian
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
266,731.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
216,813.62 EUR
Numer referencyjny oferty
22/2016 VOB GML
Opis

Die Berufsbildende Schule wird in mehreren Bauabschnitten bis voraussichtlich 2022 modernisiert und
energetisch saniert. Im 1. Bauabschnitt erfolgt die Innensanierung des Kaufmännischen Traktes mit ca. 6 600
m² Brutto-Geschossfläche. Es werden zusätzlich ein Personenaufzug und eine Lüftungsanlage eingebaut. Die
Ausführung der Bauarbeiten erfolgt ab Mitte Juni 2016, bei laufendem Schulbetrieb und wird voraussichtlich
Mitte 2018 abgeschlossen sein.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Stadtverwaltung Landau in der Pfalz, Zentrale Vergabestelle
Adres pocztowy: Langstraße 9a
Miejscowość: Landau in der Pfalz
Kod pocztowy: 76829
Kraj: DEU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Stadtverwaltung Landau in der Pfalz, Zentrale Vergabestelle
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
18/05/2016 11:00
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
266,731.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
216,813.62 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Falter GmbH
Adres pocztowy: Holzstraße 40
Miejscowość: Wiesbaden
Kod pocztowy: 65197
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.