Publications Office of the EU
Polska-Warszawa: Aparatura do analizowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Warszawa: Aparatura do analizowania

  • Opublikowano
    20/09/2013
  • Termin
    30/10/2013
  • Otwarcie ofert
    30/10/2013
  • Odaítélve
    09/12/2013
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Miejsce realizacji
NUTS code: PL Polska
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33130000 Instrumenty i urządzenia stomatologiczne i specjalistyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
50,000.00 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
49,950.00 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
242/WMW/SGGW/2013
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa spektrofotometru i RTG stomatologicznego dla Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SIWZ - „Opis przedmiotu zamówienia”.
kod CPV: 33130000-0, 38432000-2

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
30/10/2013 11:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.