Publications Office of the EU
Hiszpania-Torredembarra: Usługi zarządzania reklamą - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Torredembarra: Usługi zarządzania reklamą

  • Opublikowano
    19/03/2019
  • Termin
    14/04/2019
  • Otwarcie ofert
    23/04/2019
  • Odaítélve
    10/07/2019
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ayuntamiento de Torredembarra
Miejsce realizacji
NUTS code: ES514 Tarragona
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES514 Tarragona
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79341200 Usługi zarządzania reklamą
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
308,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
240,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
AG11/G526/19/03
Opis

Servicio de inserción de la publicidad de las campañas institucionales, anuncios oficiales y esquelas del Ayuntamiento de Torredembarra en los medios de comunicación.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Ayuntamiento de Torredembarra
Krajowy numer ewidencyjny: P4315500A
Adres pocztowy: Plaça del Castell, 8
Miejscowość: Torredembarra
Kod NUTS: ES514
Kod pocztowy: 43830
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Ajuntament de Torredembarra
Główny adres: http://www.torredembarra.cat
Drogą elektroniczną:
https://contractaciopublica.gencat.cat/ecofin_pscp/AppJava/perfil/torredembarra
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
23/04/2019 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
308,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
240,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Medialog Comunications, S. L.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Calafell
Kod pocztowy:
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.