Publications Office of the EU
Obsługa i obsługa warstwy logicznej sieci Liberecké IS, a.s. - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Obsługa i obsługa warstwy logicznej sieci Liberecké IS, a.s.

  • Opublikowano
    08/04/2026
  • Termin
    13/04/2026
  • Odaítélve
    02/06/2026
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Liberecká IS, a.s.
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ051 Liberecký kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72253200 Usługi w zakresie wsparcia systemu
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
9,600,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
9,600,000.00 CZK
Numer referencyjny oferty
LIS-SLVS
Opis

Przedmiotem zamówienia publicznego jest świadczenie usług serwisowania i nadzoru warstwy logicznej sieci zamawiającego, w tym dostarczanie sprzętu zastępczego w przypadku awarii. Szczegółowa specyfikacja przedmiotu wykonania jest określona w specyfikacji technicznej oraz w projekcie umowy o świadczenie usług wsparcia operacyjnego, które stanowią integralną część dokumentacji przetargowej.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/LibereckaIS
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/LibereckaIS
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Celková nabídková cena v Kč bez DPH
Szacunkowa wartość
9,600,000.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
9,600,000.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: NET-SYSTEM s.r.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Liberec - Liberec XIII-Nové Pavlovice
Kod pocztowy: 46001
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.